Vadnina

NAVODILA ZA PLAČEVANJE VADNINE V SEZONI 2018/2019

Spoštovani starši,

za preteklo sezono imamo za več tisoč evrov odprtih računov za vadnino. Tak dolg ogroža poslovanje kluba. To je vzrok, da bomo spremenili sistem plačevanja vadnin, odločili smo se uvesti tudi ukrepe za neplačnike. V izogib ukrepom smo dolžni način natančno pojasniti.

Klub bo na vaš domači naslov poslal račun za sezono 2018/2019. Račun bo vključeval vadnine za mesece september, oktober, november, december,…pa do junija 2019.  Hkrati bo račun vključeval tudi članarino za vsakega našega člana kluba za sezono 2018/2019.

Članarino za sezono 2018/2019 se pobira v mesecu avgustu. Rok plačila za vsak račun je 15. dan v naslednjem mesecu (primer: račun za mesec avgust plačate 15. septembra). Plačevanje vadnin bomo ves čas natančno nadzorovali.

Uprava kluba je zaradi dolga sprejela sklep, da v primeru neplačanih vadnin otroku ne omogočimo trenirati in tekmovati. Iskreno vas prosimo, da v izogib izvajanju omenjenega sklepa račune poravnate pravočasno.

V primeru nejasnosti pokličite trenerja ekipe, v kateri trenira vaš otrok.

Edvin Karahodžić

Predsednik NK Jesenice