Mirhet Redžić dobil priznanje Športne zveze Jesenice za dosežke preteklega leta

Vodja mladinskega pogona Mirhet Redžić je za svoj trud in prispevek Jeseniškemu nogometu prejel bronasto plaketo Športne zveze Jesenice.

Čestitamo!

MIRHET REDŽIĆ
začel v mlajših selekcijah NK Jesenice. Izjemno talentiran nogometni vratar je kot mladinec prestopil v prvoligaško ekipo Nove Gorice in na Primorskem ostal do leta 2003. V sezoni 2003/2004 se je vrnil v svoj matični klub. Na svoji športni poti se je za nekaj časa preselil v Anglijo, kjer si je nabiral bogate izkušnje. Žal pa mu je poškodba onemogočila doseči še kaj več. S svojimi izkušnjami in znanjem deluje v Nogometnem klubu Jesenice kot vodja in koordinator celotnega mladinskega pogona ter kot trener vratarjev. Za prispevek jeseniškemu nogometu prejme bronasto plaketo Športne zveze Jesenice.